30 червня 2015 року у конференц-залі Маріупольського морського торговельного порту – партнера Центру «Університет «Третього віку» Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) відбулось засідання Круглого столу «Соціальне залучення людей старшого віку: доброзичливе суспільство».
Метою проведення круглого столу стало окреслення перспектив співпраці ключових підприємств ітериторіальних центрів м. Маріуполь з університетом в питаннях соціального залучення людей старшого віку.
Необхідність співпраці бізнесу і ВНЗ у вирішенні завдань, що ставить економіка знань та соціальні виклики суспільства, обґрунтувала в.о. ректора ДонДУУ, професор Марова С.Ф.
Підвищення рівня соціальної відповідальності підприємств та пошук нових шляхів якісного розвитку та підтримки працівників були означені як основні завдання ТОП-менеджменту Маріупольського морського торговельного порту у промові начальника служби управління та мотивації персоналу Маланиної А.М. До дискусії також приєдналися представники ТОВ «Метінвест Інжиніринг».
Керівниками Територіальних центрів соціального обслуговування були висловлені наміри щодо кооперації зусиль підприємства, Центру та ВНЗ у пошуку можливостей використання досвіду людей старшого віку у вирішенні нагальних соціальних проблем працівників підприємства та тих, що вже вийшли на пенсію.
Керівник Центру «Університет «Третього віку», професор Халецька А.А. виділила завдання, що вирішуватиме Центр в роботі із тією частиною громадськості м. Маріуполь, що стане слухачами «Університету «Третього віку» ДонДУУ.
Керівник проекту TEMPUS «CentrefortheThirdAgeEducation», професор Стойка А.В. навів яскраві приклади з міжнародного досвіду розвитку Університетів «Третього віку» та окреслив потенційні «бонуси», що отримають стейкхолдери проекту в Україні та м. Маріуполь.
Адміністратор Центру «Університет «Третього віку», доцент Драгомірова Є.С. представила лекторів-розробників курсів та окреслила основні вміння та навички, якими оволодіють слухачі.
Позитивний настрій та конструктивне обговорення перспектив плідної роботи в умовах кооперації ВНЗ, Територіальних центрів соціального обслуговування та підприємств дозволив сформувати план попередніх заходів напередодні відкриття Центру «Університет «Третього віку».