22 – 24 червня Волинський інститут економіки та менеджменту та Центр освіти третього віку ВІЕМ гостинно приймав делегатів і партнерів проекту «Університети «Третього віку» – CTAE (Centerofthethirdageeducation – Центр освіти третього віку). Програмою візиту було передбачено різноманітні заходи з реалізації проекту. Корисною стала для учасників лекція-тренінг «Освіта людей зрілого віку у Словаччині», яку проводили Ерік Селецьки, доктор наук та керівник Центру освіти впродовж життя Технічного університету Зволена, та його колега Мірослав Гековіч, викладач Центру. Цікавою стала дискусія під час зйомки програми «Освіта третього віку» на Волинському телебаченні. Не залишились небайдужими при обговоренні проблем запровадження Університетів «третього віку» учасники круглого столу «Освіта третього віку: переймаємо досвід європейців». Провідним досвідом поділилися Роб Марк – почесний секретар Асоціації університетів навчання впродовж життя (UALL, Великобританія), редактор журналу «The Adult Learner» Національної організації з дослідження студентів зрілого віку (Ірландія) та Ерік Селецкі – доктор наук, керівник Центру освіти впродовж життя Технічного університету Зволена (Словаччина).
Участь в обговоренні взяли представники Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) Аліна Халецька, керівник Університету третього віку ДонДУУ, та Євгенія Драгомірова, адміністратор центру «Університет «Третього віку»ДонДУУ.
Середзапрошених гостей були представники органів державної влади та місцевого самоврядування, управління соціального захисту Луцької міської ради та управління Пенсійного фонду, Луцького міського центру зайнятості, громадських організацій.
Виступи спікерів спонукалигостей до жвавої дискусії з питань співпраці територіальних центрів та університетів «Третьо говіку», монетизації опрацьованих методик та завдань розвитку програм освітив продовж життя, щомають бути реалізовані на базі університетів.
В цілому Круглий стілпройшов на високому рівні і дозволив анонсувати цікаві курси для слухачів університетів «Третього віку» та окреслити можливості застосування міжнародного досвідуу становленні та розвитку університетів-партнерів в Україні.
По закінченні Круглого столу організатори заходів на чолі з ректором ВІЕМ Артуром Горбовим запросили гостей та учасників Проекту на тематичну зустріч зі слухачами ЦОТВ — чайні посиденьки Клубу 55+.
Початок викладаннякурсів в Університетах «Третьоговіку» в Луцьку та Маріуполі заплановано на 1 жовтня 2015 року.