Команда ДонДУУ з реалізації проекту «Центр Освіти Третього Віку» за програмою Темпус щойно повернулась після стажування в університеті Стратклайда (м.Глазго, Шотландія). Програма була насичена інтерактивним навчальним процесом, різноманітними заходами та зустрічами. Метою стажування було ознаймлення учасників проекту із програмою підтримки населення похилиго віку, а саме функціонування навчальних центрів, що сприяють продовженню актиного життя слухачів. Подібні центри відкриті майже в усіх містах Шотландії, а сама програма навчання людей похилого віку існує вже 28 років і підтримується урядом Великобританії.

Разом із партнерами із України у стажуванні взяли участь партнери із Італії, Азербайджану та РФ. В такому інтернаціональному середовищі учасники проекту вивчали досвід університету Стратклайда, а також обмінювались своїм досвідом та практиками з розробки та впровадженні освітніх програм для людей похилого віку. Приймаюча сторона організувала для учасників зустріч із Депратаментом Соціальної Політики в Парламенті Шотландіїї в м. Едінбург. Парламентрі щиро і відкрито розповідали про турботу держави про старіюче населення та проблеми на шляху реалізації даного напрямку соціальної політики.

Збагачені знаннями та інформацією, робоча група проекту готова до реалізації основної мети проекту разом із керівництвом ДонДУУ.

Нагадаємо, що метою проекту є створення Центру Освіти Третього Віку у ДонДУУ. Планується відкриття даного структурного підрозділу вже наприкінці жовтня цього року.

Для ефективної роботи Центру ДонДУУ має потужний інтелектуальний ресурс, багаторічний досвід та фундаментальні напрацювання в вирішенні науково-прикладних завдань соціального залучення, соціальної роботи, а також конкретних напрацювань щодо створення національної програми підтримки людей «третього віку» (монографії, наукові публікації, проведення наукових заходів за проблемою, підготовка кандидатських та докторських дисертацій). Ми сподіваємось, що такий Освітній Центр отримає соціальний резонанс та буде мати успіх серед слухачів.

Слідкуйте за новинами проекту!