Команда ДонДУУ з реалізації проекту «Центр Освіти Третього Віку» за програмою Темпус повернулась з Технічного університету в м. Зволен (Словаччина) із запрошеннями слухачів Центру “Університет третього віку” ДонДУУ до участі у 5-й Щорічній спортивній олімпіаді студентів Університетів третього віку.

Програма Олімпіади стала результатом плідної праці представників Університетів третього віку з Росії, України, Азербайджану, Словаччини та Італії.

Захід має об’єднати майже 130 слухачів Університетів третього віку країн-учасниць проекту та підтримати командний дух і на практиці довести, що людина похилого віку фізично спроможна до активної соціалізації.

Гостинно розкриє двері Технічний університет Словаччини і для слухачів Центру ДонДУУ з курсу «Оздоровлення й туризм» під керівництвом професора Стойки А.В.

Передбачені проектом планові заходи в Технічному університеті, а також знайомство з концептом університету переконали всіх учасників проекту в необхідності збагачення курсів екологічними та креативними складовими. На зустрічі з Проректором з міжнародних зв’язків Технічного університету, було наголошено на екологізації освіти, економіки та активній передачі накопиченого досвіду через покоління з метою реалізації соціальних програм європейських країн.

Беручи до уваги програму спортивної олімпіади та отримані знання під час workshop in Zvolen, робоча група проекту Темпус готова до реалізації запланованих заходів разом із керівництвом ДонДУУ.

Слідкуйте за новинами проекту!