Масштабно пройшло святкування Дня Європи в Маріуполі 19 травня, що стало продовженням травневих свят студентами ДонДУУ, Університету третього віку зокрема.

Свято дозволило студентам наблизитись до культурної спадщини європейських країн: мови, віршів, пісень та інш. Учасники співали пісні українською та грецькою мовами. Читали вірші англійською та німецькою.

Майданчик літніх студентів прикрасила мапа Європи, на якій вони розмістили власноруч намальовані прапори країн Європи, до яких мріють подорожувати. Ці країни  їм полюбились під час вивчення англійської мови та курсу «Оздоровлення та туризм».

У продовження традиції Університету третього віку, 29 травня відбудеться святкування Дня Святої Трійці – одного з головних стародавніх християнських свят. Слухачі плестимуть вінки та поділяться прикметами та порадами щодо натхненного привітання літа.

Запрошуємо бажаючих долучитись до свята в ДонДУУ