Тренінг було проведено сертифікованим тренером, к.держ.упр., доцентом Хороших В.В. за ініціативи ГО «Академія української преси» та за підтримки Академії Deutsche Welle та Федерального Міністерства Німеччини з економічної співпраці та розвитку.

Програма тренінгу складалась з теоретичної частини, в якій слухачі Університету ознайомились з термінологією медіа сфери, та практичної – навчились відрізняти інформацію від пропаганди. Також оволоділи методикою визначення фактів та суджень, освоїли основи фактчекінгу та технології розпізнавання маніпулювання громадськістю.

Вікторією Хороших було відмічено небайдужість, активність учасників тренінгу, які за результатом проходження повного циклу тренінгів отримають все матеріали для подальшого більш поглибленого вивчення актуальних питань з медіаграмотності.

Університет третього віку ДонДУУ вдячний Хороших Вікторії за поважне ставлення до слухачів Університету третього віку та запрошує до співпраці за іншими напрямами.

Долучайтесь!