Шановні колеги,  нам дуже приємно поділитись із Вами щойно отриманим листом від Департаменту у справах освіти, молоді, спорту та культури Єврокомісії щодо результатів реалізованого протягом 2013-2017 рр проекту TEMPUS CTAE за участі трьох українських університетів – «Університет третього віку».

Обладнання аудиторії, тренінги, викладання модулів, волонтерство, міжвікова взаємодія, сумісні подорожі з вивчення досвіду Університетів третього віку інших країн, вдала постпроектна діяльність і щирі посмішки наших слухачів – студентів неформальної освіти Університету третього віку написали Succes story та Good Practice. Саме з таким формулюванням наш проект було відзначено Департаментом у справах освіти, молоді, спорту та культури Єврокомісії.

Це результат спільної роботи!

Це справа кожного з нас для всіх нас. Адже концепція “освіта впродовж життя” реалізується саме нами – професорсько-викладацьким складом ДонДУУ і завдяки нашій роботі студенти всіх рівнів освіти отримують знання та продовжують активне соціальне життя в громаді міста Маріуполя.

Ще раз дякуємо Національному Еразмус+ офісу за підтримку проекту та поради надані під час моніторингів

Впевнені, що саме якісна реалізація проектів буде збільшувати їх кількість для України та наближати національну систему освіти до світових рівнів.

Як керівник Університету третього віку хочу подякувати всім лекторам за всі роки існування практики неформальної освіти. Завдяки вашій небайдужості проект став найкращим адже ви – найкращі!

Міжнародні зв’зяки ДонДУУ кріпнуть та розвиваються. Кожен новий проект має стати ще однією історією нашого з вами успіху.

Долучайтесь!